Yükleniyor...

 

Bizi
Tanıyın

Kutluşah Danışmanlık; işletmelere rekabette öne geçmeyi sağlayacak, kaynaklarını en efektif şekilde kullanacak, kârlı, verimli ve sürdürülebilir yapılara dönüşmelerini hızlandıracak bir Yönetim Danışmanlık firmasıdır.

Çözümlerimizi işletmelere ve o işletmeler içerisindeki en önemli sermaye olan insanları kapsayacak şekilde tasarlayıp, uyguluyoruz.

Temel hedefimiz, değişen dünyada müşterilerimizin gerektirdiği organizasyonel çevikliği kazanacak yolları göstermektir.

Vizyon

Yerel olanı, global olanla en iyi şekilde harmanlayarak öncelikle ülkemizde, daha sonra da Dünya’da en iyi danışmanlık şirketlerinden birisi olarak konumlanmaktır.

Misyon

Yıllar boyu edindiğimiz tecrübelerimiz ve değerlerimizle, birlikte iş yaptığımız şirketlerin değişim yolculuğuna rehberlik etmektir.

https://kutlusah.com/wp-content/uploads/2019/04/img-team-2.png
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Profesyonel
Danışmanlarımız

https://kutlusah.com/wp-content/uploads/2021/03/US.png
KURUCU ORTAK / DANIŞMAN

Ünsal Sözbir

Kamu ve birbirinden farklı özel sektör kuruluşlarında 34 yıla varan üst düzey yöneticilik deneyimi, yönetim danışmanlığı, koçluk, mentorluk ve eğitmenlik tecrübesi ile müşterilerimize hizmet sunmaktadır.

Başta finansal konular olmak üzere genel strateji, stratejik yönetim, değişim yönetimi, pazarlama, satış, risk yönetimi gibi konularda uzun deneyimi olan Sözbir, finans, bankacılık, enerji, perakende, gayrimenkul, farklı sanayi kollarında üretim alanlarında geniş sektörel tecrübeye sahiptir.
https://kutlusah.com/wp-content/uploads/2021/03/MB-e1616271312902.png
KURUCU ORTAK / DANIŞMAN

Mustafa Büyükateş

Finansal ve reel sektör kuruluşlarında, 38 yılı aşan denetçi, üst düzey yöneticilik, yönetim kurulu ve icra kurulu üyelikleri tecrübesine sahiptir.

Kurumsal ve finansal konularda yeniden yapılanma, iç denetim, aile şirketleri, yönetim/icra kurulu konularında danışmanlığın yanı sıra eğitmenlik, mentörlük ve koçluk çalışmaları yürütmektedir.

Hizmetlerimiz

İnsan Kaynakları ve Yetenek Yönetimi
Süreçler ve Organizasyonel Verimlilik
Finansal Performans
Teknoloji
Strateji ve Uygulama
Kutluşah Danışmanlık
Atatürk Mah, Ataşehir Blv. 38.Ada Ata 3/3 Plaza Ofis no:47, Ataşehir/İstanbul
Sosyal Medya Hesaplarımız
Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Copyright by Kutluşah Danışmanlık 2019. All rights reserved.

Copyright by Kutlusah Danışmanlık 2019. All rights reserved.